Loading...

Презентация книги Николая Степаненко "Казахстан - Украина: дружба закаленная пламенем войны

Servidor G Download MP4
Телеканал 24 KZ
На підставі документів військової пори з Архіву Президента Республіки Казахстан, архівних документів з фондів Національного музею історії України в Другій світовій війні, Меморіального комплексу та Центрального державного архіву України висвітлюється роль Казахстану у визволенні нашої Батьківщини від німецько-фашистських загарбників, відновленні народного господарства в звільнених районах України.

У книзі простежено бойовий шлях в Україні дивізій, сформованих у Казахстані, висвітлено героїчний подвиг рядових воїнів і партизанів-казахстанців, а також внесок казахстанців-трудівників тилу в справу Великої Перемоги.

У праці досліджена безпрецедентна в історії евакуація дитячих будинків, закладів освіти, науки, культури, заводів і фабрик до Казахстану. Створення казахстанцями умов, які дозволили в рекордно короткі строки, демонструючи зразки трудового героїзму, випускати евакуйованим підприємствам продукцію воєнного призначення.
Презентація книги «Казахстан — Україна: дружба, загартована полум'ям війни» відбулася 4 травня 2018 року напередодні пам'ятних травневих дат — Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Меморіальному комплексі.[2][3]

У заході взяли участь ветерани Другої світової війни, казахстанські дипломати, історики, діячі культури, журналісти, співробітники Національного музею історії України в Другій світовій війні. Меморіального комплексу, вчені Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Н. А. Назарбаєва.

Модератором заходу виступила Алла Касич — доктор економічних наук, професор Київського національного університету технологій та дизайну.

Керівництво музею, вчені Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Н. А. Назарбаєва та дипломати Посольства Республіки Казахстан в Україні прийняли угоду про партнерство у співпраці щодо вшанування пам'яті учасників Другої світової війни, проведення спільних наукових досліджень, взаємних робочих візитів, обмін досвідом та презентації виставкових проектів.

Примірники презентованого видання «Казахстан — Україна: дружба, загартована полум'ям війни» передані до Національного музею історії України в Другій світовій війні. Меморіального комплексу для подальшого розповсюдження серед зацікавлених спільною історією братніх країн.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...
640 Презентация книги Николая Степаненко "Казахстан - Украина: дружба закаленная пламенем войны, 360 Презентация книги Николая Степаненко "Казахстан - Украина: дружба закаленная пламенем войны, Українська історія Презентация книги Николая Степаненко "Казахстан - Украина: дружба закаленная пламенем войны, Микола Степаненко Презентация книги Николая Степаненко "Казахстан - Украина: дружба закаленная пламенем войны,
Видео канала: Николай Степаненко
Loading...

Vídeos relacionados

5 Удивительных Мест и Явлений, которые наука не может до конца объяснить9:015 Удивительных Мест и Явлений, которые наука не может до конца объяснитьПочему приемы против ножа не работают  О чем молчат инструкторы9:18Почему приемы против ножа не работают О чем молчат инструкторыБывший вор в законе заходит в хату5:04Бывший вор в законе заходит в хатуЗал смеялся до слёз - политическая смерть Яценюка13:24Зал смеялся до слёз - политическая смерть ЯценюкаКазахстан. Прощай, "русский мир"!13:30Казахстан. Прощай, "русский мир"!Селекторное совещание генералов - Ковбои здесь тихие - Уральские Пельмени9:49Селекторное совещание генералов - Ковбои здесь тихие - Уральские ПельмениЗапрещенное интервью маршала Жукова18:28Запрещенное интервью маршала ЖуковаКак не стать петухом на зоне / Советы бывалого зэка8:46Как не стать петухом на зоне / Советы бывалого зэкаВторая мировая война в цвете  Нападение на СССР51:17Вторая мировая война в цвете Нападение на СССРНаши актрисы не дожившие до 40 лет .Печальная судьба девушек5:55Наши актрисы не дожившие до 40 лет .Печальная судьба девушекНарик из Москвы выиграл 1000000 рублей в России, а теперь приехал в Украину! ПОЛНЫЙ УГАР!7:28Нарик из Москвы выиграл 1000000 рублей в России, а теперь приехал в Украину! ПОЛНЫЙ УГАР!Лучше всех! Вдумчивый полиглот Антон Вакуленко. Полная версия!17:45Лучше всех! Вдумчивый полиглот Антон Вакуленко. Полная версия!Миша Галустян  - Прием на службу в полицию. Сняли.Рф5:29Миша Галустян - Прием на службу в полицию. Сняли.РфФаина Раневская - Не поеду (Фитиль, 1965 г.)4:39Фаина Раневская - Не поеду (Фитиль, 1965 г.)15 ВЕЛИКИХ ЧЕМПИОНОВ ПЕРЕВЕРНУВШИХ ИСТОРИЮ СВОЕГО ВИДА СПОРТА!! Топ Лучших Спортсменов Рекордсменов16:1115 ВЕЛИКИХ ЧЕМПИОНОВ ПЕРЕВЕРНУВШИХ ИСТОРИЮ СВОЕГО ВИДА СПОРТА!! Топ Лучших Спортсменов РекордсменовЕвреи оборзели - бизнес в Киеве! Номер который порвал зал ДО СЛЕЗ9:32Евреи оборзели - бизнес в Киеве! Номер который порвал зал ДО СЛЕЗСписок Фурцевой: черная метка38:54Список Фурцевой: черная меткаЖириновский о Ленине (полная версия)10:24Жириновский о Ленине (полная версия)РЖАЧНАЯ ЖЕСТЬ! После Томоса ПОРОШЕНКО все браки не действительны этот номер порвал зал!8:40РЖАЧНАЯ ЖЕСТЬ! После Томоса ПОРОШЕНКО все браки не действительны этот номер порвал зал!Путин шутит лучше КВН! Подборка острых цитат Путина!8:57Путин шутит лучше КВН! Подборка острых цитат Путина!
Loading...