Loading...

Презентация книги Николая Степаненко "Казахстан - Украина: дружба закаленная пламенем войны

Servidor G Download MP4
Телеканал 24 KZ
На підставі документів військової пори з Архіву Президента Республіки Казахстан, архівних документів з фондів Національного музею історії України в Другій світовій війні, Меморіального комплексу та Центрального державного архіву України висвітлюється роль Казахстану у визволенні нашої Батьківщини від німецько-фашистських загарбників, відновленні народного господарства в звільнених районах України.

У книзі простежено бойовий шлях в Україні дивізій, сформованих у Казахстані, висвітлено героїчний подвиг рядових воїнів і партизанів-казахстанців, а також внесок казахстанців-трудівників тилу в справу Великої Перемоги.

У праці досліджена безпрецедентна в історії евакуація дитячих будинків, закладів освіти, науки, культури, заводів і фабрик до Казахстану. Створення казахстанцями умов, які дозволили в рекордно короткі строки, демонструючи зразки трудового героїзму, випускати евакуйованим підприємствам продукцію воєнного призначення.
Презентація книги «Казахстан — Україна: дружба, загартована полум'ям війни» відбулася 4 травня 2018 року напередодні пам'ятних травневих дат — Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Меморіальному комплексі.[2][3]

У заході взяли участь ветерани Другої світової війни, казахстанські дипломати, історики, діячі культури, журналісти, співробітники Національного музею історії України в Другій світовій війні. Меморіального комплексу, вчені Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Н. А. Назарбаєва.

Модератором заходу виступила Алла Касич — доктор економічних наук, професор Київського національного університету технологій та дизайну.

Керівництво музею, вчені Міждержавного інституту українсько-казахстанських відносин імені Н. А. Назарбаєва та дипломати Посольства Республіки Казахстан в Україні прийняли угоду про партнерство у співпраці щодо вшанування пам'яті учасників Другої світової війни, проведення спільних наукових досліджень, взаємних робочих візитів, обмін досвідом та презентації виставкових проектів.

Примірники презентованого видання «Казахстан — Україна: дружба, загартована полум'ям війни» передані до Національного музею історії України в Другій світовій війні. Меморіального комплексу для подальшого розповсюдження серед зацікавлених спільною історією братніх країн.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...

Видео канала: Николай Степаненко
Categorias de vídeos:
Loading...

Vídeos relacionados

Главная трагедия казахов - вхождение в состав России. Вера Кузьмина. За кадром9:54Главная трагедия казахов - вхождение в состав России. Вера Кузьмина. За кадромЧТО ЖДЕТ КАЗАХСТАН в 2019, 2020, 2021 годах15:55ЧТО ЖДЕТ КАЗАХСТАН в 2019, 2020, 2021 годахМонголия отходит Китаю. Мир молчит12:57Монголия отходит Китаю. Мир молчитКазахстан войдёт в состав России. Валерий Пякин.19:39Казахстан войдёт в состав России. Валерий Пякин.В Кремле прозрели. Китай отбросил церемонии10:07В Кремле прозрели. Китай отбросил церемонииКрым. Пять лет спустя: мнение тамбовчан9:04Крым. Пять лет спустя: мнение тамбовчанКрымчане – о возможности возвращения в Украину и кандидатах в президенты Незалежной – опрос на улице6:53Крымчане – о возможности возвращения в Украину и кандидатах в президенты Незалежной – опрос на улицеКазахстан. Прощай, "русский мир"!13:30Казахстан. Прощай, "русский мир"!Что ждет Украину и Донбасс при Зеленском?57:11Что ждет Украину и Донбасс при Зеленском?Почему не стоит переезжать в Крым  Пять причин26:37Почему не стоит переезжать в Крым Пять причинCтpaшный прогноз для Беларуси и Лукашенко ... В. Шендерович14:15Cтpaшный прогноз для Беларуси и Лукашенко ... В. ШендеровичОпустевшие поселки, старые автобусы и переселенцы с юга. Проект "Другие места" / СКО18:21Опустевшие поселки, старые автобусы и переселенцы с юга. Проект "Другие места" / СКОПочему Казахстан был выбран для переселения народов СССР?12:17Почему Казахстан был выбран для переселения народов СССР?Казахстан отбирает Омск и Оренбург (Романов Роман)4:36Казахстан отбирает Омск и Оренбург (Романов Роман)Северный Казахстан. Село Медвежка. Как там живут русские люди.19:42Северный Казахстан. Село Медвежка. Как там живут русские люди.Почему все бегут с Дальнего Востока? / Как Китай купил Приморский край?6:38Почему все бегут с Дальнего Востока? / Как Китай купил Приморский край?Россия и Украина: супруги после развода7:45Россия и Украина: супруги после разводаЧто будет в Украине? Игорь Беркут.5:09Что будет в Украине? Игорь Беркут.Настоящая Северная Корея - 1. Увидеть КНДР и не умереть.16:40Настоящая Северная Корея - 1. Увидеть КНДР и не умереть.Влог! На машине из Украины в Казахстан с детьми.21:19Влог! На машине из Украины в Казахстан с детьми.
Loading...